CityKids Rotaļu centra iekārtojums (kopējā platība 1370 m²)
Atrakcijas - 800 m² ; 4 ballīšu telpas (120 m²); brīva telpa - 450 m².

Kameršļūkšana (Snowtubing) 25 x 7 x 4,5 m (175 m²)

25 metrus garš šļūciens ar kamerām no mākslīgā sniega kalna ir aizraujošs gan maziem, gan lieliem. Mākslīgais sniegs un šļūcamās kameras visa gada garumā! Šļūkšana pa vienam no 6 gadu vecuma.

Snowtubing

Bērnu kāpelēšanas centrs 12,5 x 7 x 3 m (88 m²)

Aktivitāšu centrs divos līmeņos: mīkstās trepes, tilti, šķēršļi, tīkli, caurules, dažādi slidkalniņi, liels bumbiņu baseins un īsta kamaniņu trase, kas darbojas visu gadu!

Bērnu kāpelēšanas

Āpšu pilsētiņa 12 x 6 x 4 m (72 m²)

Cauruļveida labirints un ejas, pa kurām jārāpjas. Unikāla atrakcija piecos līmeņos, izgatavota pēc CityKids bērnu centra dizaina un speciāla pasūtījuma. Dizaina ideja radusies mūsu apkārtējās dabas iespaidā: āpši visas dzīves garumā rok sarežģītus labirintveida pazemes tuneļus vairākos stāvos (līdz 10m), ko dēvē par āpšu pilsētiņām. Bērni var paslēpties iespaidīgās pazemes alās ar vairākām izejām. Uz pašu virsotni vedošais tornis ir fizisks izaicinājums un jautra izklaide lielākiem bērniem.

Āpšu pilsētiņa

Batuti 7 x 4 x 4 m (28 m²)

Trīs batutu komplekts. Uz katra batuta vienlaikus drīkst lēkāt viens bērns.

Batuti

Piepūšamais batuts 8 x 5 x 4 m (40 m²)

Liels piepūšamais batuts ar šķēršļu joslu, slidkalniņu un labirintu.

Piepūšamais batuts

Kluču stūrītis 7 x 4 x 4 m (28 m²)

Lielu būvējamo kluču stūrītis ļauj bērniem bez lielām pūlēm uzmeistarot savas izfantazētās celtnes. Šeit azartā krīt gan bērni, gan vecāki – izbaudiet būvēšanas prieku kopā!

Kluču stūrītis

Sporta Arēna 12,5 x 7 x 4 m (88 m²)

Atsevišķa nodalīta vieta tiem, kam patīk bumbu spēles. Iespējas mest bumbu grozā vai vārtos.

Sporta Arēna

Bumbu telpa 12,5 x 7 x 1 m (88 m²)

Atsevišķa telpa ar lielām vingrošanas bumbām – uz tām var sēdēt, ar tām var lēkāt vai dažādos veidos vingrot.

Bumbu telpa

Pūču māja 7 x 6 x 4,5 m (42 m²)

Pilnīgi tumšs labirints drošsirdīgākajiem. Grīda ir klāta ar dažādiem materiāliem. Lieciet lietā savas taustes sajūtas un meklējiet izeju!

Pūču māja

Rotaļu stūrīši 6 x 5 m (30 m²)

Stacionāri rotaļu stūrīši ar dažādām rotaļlietām, leļļu māju, auto trasi un staigulīšiem.

Rotaļu stūrīši

Mazuļu stūrītis 9 x 7 x 3 m (63 m²)

Norobežota rotaļu vieta pašiem mazākajiem apmeklētājiem (0-3 g.v.): ar mīkstu paklāju klāts laukumiņš, kurā var droši un viegli rāpot, spert pirmos soļus, mierīgi paspēlēties vai atlaisties kopā ar mammu vai tēti uz mīkstās grīdas. Turpat blakus arī mazs rāpelēšanas stūrītis ar platu slidkalniņu, bumbiņu baseins, mīksta šķēršļu josla un mazuļiem atbilstošas rotaļlietas.

Ideāla vieta mazuļu un māmiņu kopā sanākšanām, lai kopā ar bērnu iekārtotos uz mīkstā matrača un izbaudītu laiku kompānijā.

Mazuļu stūrītis

Disko zāle 16 x 7 x 4 m (112 m²)

Centra brīvā telpa pārtop par pustumšu deju zāli ar disko gaismām. Notiek dzimšānas dienas laikā apmēram 15 minutes. Dejot var visi.

Disko zāle

Ballīšu telpas 4,25 x 7 x 3 m (30 m²)

Rotaļu centrā ir iebūvētas četras atsevišķas ballīšu telpas, kurās var ar savu kompāniju svinēt bērna dzimšanas un vārda dienas, klases salidojumus, bērnudārza izlaudumus, Ziemassvētkus un citus īpašus notikumus.

Katra telpa ir 30 m² plaša un paredzēta līdz 25 bērniem (+viņu vecākiem). Telpā ir mikroviļņu krāsns, kafijas nospiežamā kanna, elektriskā tējkanna, kanna dzērienam, bļodas un vienreizējās lietošanas trauki - šķīvīši, krūzītes, dakšiņas, tortes karotītes (25 gab.).

Decembrī un janvārī ir iespējams rezervēt visu rotaļu centru lielu firmu bērnu Ziemassvētku pasākumiem (100-250 bērniem). Tad visās četrās ballīšu telpās var klāt galdus ar pašu sagādāto edienu.

Ballīšu telpa