image

CITYKIDS MAZUĻIEM

Mazuļiem ir atvēlēts īpašs rotaļu laukums "Saules stūŗītis". Laukums ir izveidots tā, lai bērni var droši pārvietoties. Mīkstais segums būs piemērota vieta mazajiem rāpotājiem un pirmajiem soļiem. No iekšas aizslēdzamie vārtiņi, sniedz iespēju vecākiem ierobežot vidi, lai lielie bērni netraucētu mazuļiem.

Milzīgs bumbiņu baseins. Kāpelējamā pilsētiņa. Slidkalniņi. Tematiskie rotaļu stūrīši. Rotaļlietas, kas attīsta bērnu sīko motoriku

Mazuļu klubiņš DIPUDAPU

Balstoties uz Igaunijas uzņēmuma "Metssapere" veiksmīgu ilgadēju pieredzi, 8. septembrī arī Latvijā atveram mazuļu klubiņu "DIPUDAPU".Mazuļa pirmajos dzīves gados, kad mazulīši intensīvi aug un attīstās, aicinām pievienoties mazuļu klubiņam “DIPUDAPU”. Klubiņš “DIPUDAPU” piedāvā nodarbības vispusīgai attīstībai, kuras veicina emocionālos kontaktus, sekmē saskarsmes pieredzi ar vienaudžiem, palīdzēt attīstīt bērna valodas apguvi un sīkās motorikas attīstību. Klubiņš “DIPUDAPU” ir vieta, kurā var satikties jaunās māmiņas un pieredzējušās māmiņas, lai kopā pavadītu laiku saturīgās rotaļās, dalītos savās bailēs, raizēs, pārdzīvojumos, bērna kopšanas un audzināšanas pieredzē. Un, kas svarīgi - iegūtu jaunas draudzenes, kas saprot, atbalsta un uzmundrina nebūt ne vieglajā bērna pirmajā dzīves posmā. Ar klubiņa "DIPUDAPU" programmu var iepazīties šeit .

Pieteikties

Vairāk informācijas par mazuļu klubiņu sazinoties 20 284 745 .

image

Rotaļu laukums SAULES STŪRĪTIS

Viena no 12 CITYKIDS atrakcijām ir atvēlēta ģimenēm ar vismazākajiem apmeklētājiem - bērniem līdz 3 gadu vecumam. Šajā rotaļu laukumā ir padomāts par to, lai mazuļiem būtu droši rotaļaties un parvietoties.

image

Nodarbības "DIPUDABU

Nodarbības notiek divas reizes nedēļa. Katra nodarbība 30 minūšu garumā. Nodarbībās bērni gūst muzikālo pieredzi, attīsta bērna sensoro (redzes, dzirdes, taustes, garšas, ožas) un motoro (kustību) attīstību, kas nepieciešama psihisko funkciju (uzmanības, uztveres, domāšanas) un valodas apguves pilnvērtīgai attīstībai.

image

Pēc nodarbības

Pēc nodarbības māmiņas ar bērniem var palikt pavadīt neieroežotu laiku CITYKIDS atrakcijās.

image

Māmiņas un mazuļa istaba

Mazulīšu aprupi, autiņbiksīšu maiņu vecāki netraucēti var veikt speciāli piemērotā telpā.