CITYKIDS KARTE. SPIED UZ NOSAUKUMA!

54 55 56 1 2 3 5 8 9 10 11 12 13 14 15 16 98 99

Eju labirints un piecu līmeņu tornis - āpšu pilsētiņas imitācija.

Cauruļveida labirints un ejas, pa kurām jāpārvietojas rāpus. Unikāla atrakcija piecos līmeņos. Dizaina ideja radusies mūsu apkārtējās dabas iespaidā: āpši visas dzīves garumā rok sarežģītus labirintveida pazemes tuneļus vairākos stāvos, ko dēvē par āpšu pilsētiņām. Bērni var izložņāt iespaidīgās pazemes alas, pilsētiņas centrā, torņa pakājē - klusa vietiņa atpūtai. Pilsētiņas virsotni var sasniegt uzrāpjoties tornī, izmantojot sarežģītu striķu sistēmu..

Trīs batututu komplekts lēkātpriekam.

Trīs savstarpēji izolētu batutu kompleks. Īpaši iecienīta atrakcija bērnu disenītes laikā, jo lēkāšana mūzikas ritmā ir bezgala jautra nodarbe. Paredzēts tikai bērnu lēkāšanai. Vienlaicīgi katrā batutu nodalījumā, drīkst atrasties tikai viens bērns.

Meža vecīša Sitija šķēršļu trase.

Šķēŗšļu trases pārvārēšana, līdzīgi kā pārvietošanās pa meža biezokni, prasa drosmi, izveicību un prasmi pārvarēt grūtības. Šķēršļu trases iedvesmotājs ir meža gariņš Sitijs. Sitijs, kā jau īsts meža gariņš, lieliski pārzina visu, kas notiek viņa mežā un priecājas sarūpēt bērniem aizvien vairāk patīkamus pārsteigumus. Lai izietu, trasi, bērniem jāpārvar neskaitāmi šķeršļi – jākāpj, jāpārvietojas pa ejām, tīkliem un pacēlumiem , jāatrod izeja labirintos, jātiek pāri aizām. Ceļā var gadīties dažādi šķeršļi, milzīgas bumbas, sašaurinājumi, strupceļi. Īpašs izaicinājums ir trešā līmeņa eja. Aicinām bērnus iejusties pētniku un piedzīvojumu meklētāju lomā un kļūt par jaunās trases ekspertiem! Atrakcijas garums ir 21 m, augstums 4 m.

Ūdru kalns - jautram nošļūcienam ūdru stilā!

Ūdru kalns ir triju celiņu slidkalniņš ar tramplīniem. Kalna virsotne atrodas 4 metru augstumā. Līdzīgi kā ūdri dabā, bērni var izbaudīt aizraujošu nobraucienu un mīkstu piezemēšanos jebkurā gadalaikā. Kalna virsotnē palīdzēs tikt spirālveida polsterētas kāpnes. Kalna iekšienē bērnus sagaida vēl viens pārsteigums. Kāpēc ūdru kalns? Ūdri ir rotaļīgi, sabiedriski, trokšņaini dzīvnieki. Ūdriem ļoti patīk rotaļāties. Ūdri pulcējas pauguru nogāzēs, gan vasarā - dubļainās un mālainās vietās, gan ziemā, lai ierīkotu sev īpašus slidkalniņus, no kuriem gan naktīs, mēness gaismas apspīdēti, gan saulainos rītos, daudzas reizes pēc kārtas slidinātos. Aicinām visus mazos draugus iejusties ūdrēnu lomā un kārtīgi izdraiskoties mūsu slidkalniņā!

Vāverēnu dobums.

Bērnu kāpelēšanas centrs 12,5 x 7 x 3 m (88 m²) Aktivitāšu centrs divos līmeņos: mīkstās trepes, tilti, šķēršļi, tīkli, caurules, dažādi slidkalniņi, liels bumbiņu baseins. Izveicības treniņš!

Pūču māja

Pūču mājas eju kartogrāfija ir rūpīgi glabāts CITYKIDS noslēpums! Aicinām visus drosminiekus un stipriniekus atrast izeju sarežģītajās labirinta ejās.Visu sarežģī būtisks apstāklis... Labirintā valda pilnīga tumsa! Liec lietā maņas, izstiep uz priekšu rokas un lēnām dodies pretī nezināmajam!

Mazuļu stūrītis.

Norobežota rotaļu vieta pašiem mazākajiem apmeklētājiem (0-3 g.v.): ar mīkstu paklāju klāts laukumiņš, kurā var droši un viegli rāpot, spert pirmos soļus, mierīgi paspēlēties vai atlaisties kopā ar mammu vai tēti uz mīkstās grīdas. Turpat blakus arī mazs rāpelēšanas stūrītis ar platu slidkalniņu, bumbiņu baseins, mīksta šķēršļu josla un mazuļiem atbilstošas rotaļlietas. Ideāla vieta mazuļu un māmiņu kopā sanākšanām, lai kopā ar bērnu iekārtotos uz mīkstā matrača un izbaudītu laiku kompānijā.

Kameršļūkšanas trase.

25 metrus garš elpu aizraujošs nobrauciens iespaidīgā ātrumā ar piepūšamajām kamerām no mākslīgā sniega kalna. Ziemas prieki visa gada garumā! Paredzēts šļūkšanai pa vienam no 6 gadu vecuma.