image

LĀCĪŠA DARBNĪCA". Vieta, kur top mīļmantiņas uz mūžu...

JAUNUMS!!! CITYKIDS rotaļu centrā atvērusies mīksto rotaļlietu darbnīca! Vieta, kur bērni meistara vadībā var izvēlēties kādu no mīksto rotaļlietu sagatavēm un piedalīties savas mīļmantiņas tapšanas procesā.

Rotaļlietas izgatavošana, pielikot arī savu rociņu, ir emocionāls piedzīvojums. Rezultātā bērns iegūst rotaļlietu ar pievienoto vērtību. Iegūtā rotaļlieta, bērna acīs kļūst īpaši svarīga - rotaļu biedrs un uzticības persona, iespējams uz ilgu laiku.

LĀCĪŠA DARBNĪCA". Vieta, kur top mīļmantiņas uz mūžu...

Rotaļlietām var iegādāties interesantus apģērbus un aksesuārus. Jebkuru rotaļlietu var ietērpt kleitiņā, pidžammā, sporta kostīmā, policista vai militārista tērpā, romatiskā kāzu kleitā vai rokzvaigznes kostīmā. Iēspēju ir neizsakāmi daudz, kā arī milzīgs lauks bērnu fantāzijai un sižetiskajām spēlēm!


CITYKIDS mīļmantiņas kopā ar rotaļu centra apmeklējumu būs kolosāla DĀVANA Jūsu bērniem. Trīs vienā - jautras aktivitātes atrakcijās, emocionāls piedzīvojums "Lācīša darbnīcā" un pati Mīļmantiņa, ko ņemt visur līdzi. Mīļmantiņas iegādi var ieplānot iepriekš, noskatoties ar bērnu seriālu "CITYKIDS. Rotaļlietu stāsti.", sagatavot bērnu lielajam notikumam, vai arī spontāni, atnākot rotaļāties uz mūsu centru. Tāpat arī pastāv iespēja sagādāt kādam pārsteiguma dāvanu, nopērkot pie mums dāvanu karti vai arī dāvanu kompeklu.


image

Seriāls bērniem (un vecākiem). CITYKIDS. Rotaļlietu stāsti.


Vairāk kā 60 dažādu plīša rotaļlietu sagataves. Lielā mīļmantiņa - 40 cm augstumā, mazā - 20 cm augstumā. Katrs var atrast sev vistīkamāko personāžu. Vairāku veidu lācīši, sunīši, pandas, žirafes, pingvīni, tīģeri, leopardi, dinozauri, drakoni un poniji.

Katrai mīļmantiņai var piemeklēt kādu no skaistajiem un kvalitatīvajiem tērpiem. Kleitas, smokingi, sporta tērpi, pidžamas, karnevāla tērpi, policista un armijas tērps, rokzvaigznes tērps, karsējmeitenes tērps, un daudz kas cits. Klāt var piemeklēt piemērotus apavus, somiņas un saulesbrilles.

Bērni izvēlas kādu no rotaļlietu sagatavēm, kopā ar animatoru veic sagatavošanā rituālu ( tiek sildīta sirsniņa, iečukstēta vēlēšanās, tiek radīts vēstījums), kopā ar bērniem piepilda rotaļietas ar mīksto pildījumu, nosauc jaundzimušo rotaļlietu vārdā un izsniedz dzimšanas apliecību. Viss process ir izveidots tā, ka pārvēršas par interesantu spēli ar fiziskiem vingrinājuma elementiem.

image

1.Solis

ATRODI SAVĒJO!

Tik ļoti grūtais izvēles brīdis! Kurai no mantiņām būs iespēja pamest CITYKIDS sienas un doties piedzīvojumos kopā ar jauno draugu?

image

2.Solis

SASILDI SIRSNIŅU SAVĀS PLAUKSTĀS! IEČUKSTI VISKVĒLĒKO VĒLĒŠANOS!

Viena no sirsniņām pukstēs Tavas Mīļmantiņas krūtīs !

image

3.Solis

SLEPENAIS RITUĀLS

Mīļmantiņu meistars, palīdzēs iedvest dzīvību rotaļlietā. Rūpīgi izpildi norādījumus!

image

4.Solis

IEVIETO SIRSNIŅU MĪĻMANTIŅAS IEKŠPUSĒ!

Tava sirsniņā iečukstētā vēlēšanās tiks rūpīgi sargāta un lolota!

image

5.Solis

IEPAZĪSTIES AR LĀCĪTI!

Lielais brūnais Lācis veic ļoti svarigu darbiņu - piepilda Tavu Mīļmantiņu ar mīksto pildījumu. Nospiežot "Aiziet" pedāļu, lācītis sākt rūkt un gatavot baltas, mīkstās pūkas.

image

6.Solis

AIZIET!

Rotaļlietas pildīšana var sākties! Kājiņas, astīte, rumpis...Mīļmantiņa iegūst apjomu!

image

7.Solis

NU TA BEIDZOT!

Mīļmantiņu var beidzot samīļot! Tā nu ir kļuvusi par tavējo uz mūžu!

image

8.Solis

DZIMŠANAS APLIECĪBA

Mīļmantiņai tiek izsniegta dzimšanas apliecība, kurā ir minēts vārds, dzimšanas vieta un datums. Lai ilga un skaista draudzība!

image

9.Solis

SVARĪGS DOKUMENTS

Saglabā dzimšanas apliecību! Kad izaugsi liels, Tev būs interesanti atcerēties to dienu, kad piedzima Tava Mīļmantiņa!

CITYKIDS mīļmantiņas kopā ar rotaļu centra apmeklējumu būs kolosāla DĀVANA Jūsu bērniem. Trīs vienā - jautras aktivitātes atrakcijās, emocionāls piedzīvojums "Lācīša darbnīcā" un pati Mīļmantiņa, ko ņemt līdzi. Mīļmantiņas iegādi var ieplānot iepriekš, noskatoties ar bērnu seriālu "CITYKIDS. Rotaļlietu stāsti.", sagatavot bērnu lielajam notikumam, vai arī spontāni, atnākot rotaļāties uz mūsu centru. Tāpat arī pastāv iespēja sagādāt kādam pārsteiguma dāvanu, nopērkot pie mums dāvanu karti vai arī dāvanu kompeklu.

image
ROTAĻĻIETA

Izraudzīties un izgatavot rotaļlietu var jebkurā apmeklejuma brīdī, pienākot pie administratora. Ir iespēja izraudzīties L (40cm) vai S (20cm) rotaļlietu.

L-12.99S-14.99

12.99EUR

14.99EUR

image
ROTAĻĻIETA + APMEKLĒJUMS

Iegādājoties ieejas biļeti "Rotaļlieta + Apmeklējums" - neierobežots laiks jebkurā nedēļas dienā CITYKIDS atrakcijās un rotaļlietas izgatavošana meistara vadībā.

L-19.99S-17.99

17.99EUR

19.99EUR

image
DĀVANU KARTE "ROTAĻĻIETA + APMEKLĒJUMS"

Iegādājoties davanu karti "Rotaļlieta + Apmeklējums" - kartes uzrādītājam neierobežots laiks jebkurā nedēļas dienā CITYKIDS atrakcijās un rotaļlietas izgatavošana meistara vadībā.

L-19.99S-17.99

17.99EUR

19.99EUR

image
DĀVANU KOMPLEKTS

Dāvanas komplekts līdzņemšanai - rotaļlietas sagatave, pildīšanas materiāls, sirsniņa, dzimšanas apliecība. Komplektā ir viss, lai bērns mājās viens vai ar vecāku palīdzību izgatavotu savu Mīļmantiņu.

L-12.99S-14.99

17.99EUR

19.99EUR

image
TEMATISKĀ BALLĪTE - TEDDY PARTY

"Tedy party" tematiskā ballīte, gan kā papildinājums ballītes svinībām, noīrējot svinību telpu, gan kā atsevišķs pasākums. Minimālais bērnu skaits - 5 bērni. Vairāk informācijas

L-12.00S-10.00

Izmaksas atkarīgas no bērnu skaita

image
TERPI

Jebkurš komplekts no Mīļmantiņu apģērbu kolekcijas. Piemērotu apģērbu var pimeklē katrai rotaļlietai.

7.00

7EUR

image
APAVI

Jebkurš apavu pāris no Mīļmantiņu apģērbu kolekcijas. Piemērotus apavus var pimeklēt katrai rotaļlietai.

7.00

7EUR

CITYKIDS organizē dienas, kad Mīļmantiņas var iegādāties lētāk! Sekojiet aktualajai informācijai mūsu mājaslapā www.citykids.lv, Facebook un Instagramm. Rīkojot tematisko ballīt "Teddy Party", vai uzņēmumiem, iegādājoties mīļmantiņas vairumā, piešķiram iatlaidi.

image
KATRA MĒNEŠA PĒDĒJĀ TREŠDIENA.

SUPERIZDEVĪGA un PIESĀTINĀTA diena. Nopērkot rotaļlietu, ieejas biļete CITYKIDS bez maksas! Rotaļlietām atlaides! Atnākot ar savu mīļāko rotaļlietu (jebkādu) - ieejas biļetei - atlaide! Visu dienu CITYKIDS viesojas mūsu mīļās un jaukās animatores, kuras riko ar bērniem Mīļmantiņu modes skates, teātrīšus, interesantas spēles un konkursus. IESAKĀM!

image
TEDY PARTY

Rīkojot, tematisko ballīti, kurā uzaicinātie bērni papildus spēlēm atrakcijās, katrs izgatavo savu rotaļlietu, tiek piešķirtas atlaides!

image
PIEDĀVĀJUMS UZŅĒMUMIEM UN ORGANIZĀCIJĀM

Iepakoti dāvanu komplekti Mīļmantiņas izgatavošanai mājās, Ziemassvētkiem savu darbinieku bērnu iepriecināšanai. Iespējami komplekti ar un bez davanu kartes CITYKIDS apmeklējumam

image
IZBRAUKUMA DARBNĪCA!

Uzaicini "Lāčīša darbnīcu"uz savu pasākumu vai iestādi, lai iepriecinātu bērnus! Pie Jums ieradīsiem pasākuma vadītāji, filcēšanas iekārta, dzīvnieciņu kolekcija un daudz mīkstā pildījuma. Bērni būs sajūsmā!

KATRA MĒNEŠA PĒDĒJĀ TREŠDIENA - MĪĻMANTIŅU BALLĪTE! Vairāk info, sazinoties.

Katra mēneša beidzamajā trēšdienā - radošā diena CITYKIDS. Kas tad īsti notiek trešdienās? Šajā dienā CITYKIDS viesojas bērnu pasākumu vadītāji. Bērni tiek aicināti nākt ar savām vismīļākajām rotaļlietām. Notiek apģērbu darināšana, modesskates, tējas dzeršana, dažādas sižetiskās spēles ar rotaļlietām, mini teatrīši un, protams, arī jautrā disenīte ar rotaļlietām. Pasākuma dienā ir arī ļoti izdevīgas atlaides mīļmantiņu iegādei un apmeklējuma biļetēm. Aicinām sekot aktualitātēm mājaslapā un Facebook, lai nepalaist garām!